MAJ-STAR ELEKTORNIK
O FIRMIE

O NAS

Firma MAJ-STAR ELEKTRONIK powstała w 1990 roku jako producent jednostronnych oraz dwustronnych obwodów drukowych. Od samego początku naszą dewizą były inwestycje w coraz to nowsze urządzenia oraz technologie. Po 10 latach zdobywania doświadczenia nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otworzyła dział montażu powierzchniowego SMT, co spowodowało zwiększenie wiarygodności, oraz pozyskanie nowych klientów.

W 2008 roku firma została przeniesiona do nowo wybudowanego budynku produkcyjnego, mieszczącego się we Wrząsowicach przy ulicy Wrzosowej 122 koło Krakowa. Został on profesjonalnie przystosowany według srogich standardów obowiązujących przy produkcji obwodów drukowanych. Na dwóch poziomach budynku mieszczą się hale produkcyjne w których powstają obwody drukowane. Znacznie powiększona powierzchnia użytkowa umożliwiła gruntowną modernizacje parku maszynowego, a co za tym idzie zwiększenie możliwości produkcyjnych obwodów drukowanych i montażu powierzchniowego SMT.

Jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem biznesowym dla naszych stałych jak i nowych klientów.

PARK MASZYNOWY

Ciągły rozwój technologiczny zobowiązuje nas do tego, aby być na bieżąco z nowinkami i wdrażać coraz doskonalsze urządzenia pozwalające na precyzyjne i wydajne realizowanie zadań. Dysponujemy bardzo wydajnym i nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym znajdują się sprzęty oraz komponenty renomowanych firm, takich jak:

Hitachi
Dupont
Shiplay
Penta
Lenz
Siemens Siplace
Mechatronika

Nowe technologie i zaufana kadra

Kładziemy nacisk na to, aby korzystać z nowoczesnych rozwiązań, bowiem zapewniają one możliwość realizowania skomplikowanych zleceń i produkcję najlepszych obwodów jednostronnych i dwustronnych czy specjalistyczny montaż powierzchniowy SMT. Prace wykonywane są w nowowybudowanym budynku produkcyjnym, który mieści się przy ulicy przy ulicy Wrzosowej 122 we Wrząsowicach koło Krakowa. Dysponujemy w nim odpowiednim zapleczem technicznym, a hale produkcyjne mieszczące się na dwóch poziomach budynków, zostały w pełni dostosowane do surowych wymogów, jakie spełnić trzeba przy wykonywaniu obwodów drukowanych. Dzięki dużej powierzchni użytkowej, wciąż możemy poszerzać zakres swoich działań i zaplecze techniczne, obserwując zmieniające się potrzeby i oczekiwania rynku.

W precyzyjnej i sprawnej realizacji poszczególnych zadań niezbędni są wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią nie tylko obsługiwać poszczególne maszyny, ale również wdrażać własne pomysły i dopasować ofertę do każdego Klienta w pełni indywidualnie. Zatrudniamy specjalistów w kwestii elektroniki, obwodów drukowych czy montażu powierzchniowego.

Nasze maszyny

Potwierdzeniem powyższych słów są między innymi urządzenia do wiercenia numerycznego CNC, nowoczesne frezarki i rylcarki, tester AOI firmy Camtek, piły diamentowe typu Hamba czy sprawdzony system cynowania bezołowiego Hot Air Leveling (Penta 550). Korzystamy również z profesjonalnego oprogramowania i dwóch linii montażowych – Siemens Siplace oraz Mechatronika, a szerokie zaplecze maszyn, komponentów i narzędzi pozwala nam terminowo realizować zlecenia nawet w przypadku, gdy zakres prac związanych z projektem jest bardzo szeroki.

SPEŁNIANE NORMY

Nasza firma od samego początku istnienia postawiła sobie za cel profesjonalne realizowanie zleceń i stałe doskonalenie oferty, by spełniać coraz to większe wymagania rynku i tym samym rozwijać się na polu usług elektronicznych. Produkowane przez nas obwody jedno- i dwustronne spełniają wszelkie normy, a usługi montażowe są dostosowane do największych potrzeb naszych Klientów.

O jakości świadczonych przez nas usług oraz wytwarzanych produktach świadczy kilka czynników:

zadowolenie Klientów,
krótkie terminy wykonywanych zadań,
szeroki zakres działań,
doskonały park maszynowy i kadra wykwalifikowanych pracowników,
działanie zgodne z normami oraz dyrektywami.

Wszystkie nasze produkty są zgodne z unijną dyrektywą RoHS (Restriction of Hazardous Substances), dzięki której możliwe jest wyeliminowanie z produktów toksycznych, niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Dzięki stosowaniu się do bardzo restrykcyjnych norm produkcyjnych oraz montażowych, nasze wyroby znajdują szerokie zastosowanie – specjalizujemy się w elektronice samochodowej, domowej, urządzeniach sterujących i pomiarowych, a także wielu innych.

Szeroki zakres naszych działań i profesjonalny park maszynowy sprawiają, że jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Ciągłe zmiany na rynku oraz rozwój technologiczny sprawiają, że chcemy dbać o stały rozwój, umożliwiający nam dopasowanie działań i rozwiązań do Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze produkty to bardzo wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny – zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

TERMINY REALIZACJI

Swoje zadania realizujemy tak szybko jak to możliwe, dostosowując się do potrzeb i wymagań Klienta. Szczegółowy termin wykonania zlecenia ustalany jest indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami – zarówno telefonicznego, jak również mailowego. Szczegółowe dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Realizujemy obwody w kilka dni bez żadnych dodatkowych opłat – jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 9 rano, dany dzień zostanie uznany za datę złożenia zamówienia. Istnieje kilka możliwości dostarczania dokumentacji oraz towarów:

mail,
przesyłka kurierska,
przesyłka pocztowa,
Inpost,
dostarczenie do siedziby naszej firmy.

Zachęcamy do składania zamówień. Oprócz szybkiej realizacji zlecenia, pomożemy Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania.