MONTAŻ
SMD

MONTAŻ SMD

W roku 2000, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów wdrożyliśmy profesjonalną technologię montażu SMT (komponentów powierzchniowych) oraz THT (komponentów przewlekanych).

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę Klientów w zakresie kontraktowego montażu powierzchniowego. Wykonujemy zlecenia, poczynając od niewielkich prototypów, a kończąc na dużych rozmiarów, zaawansowanych seriach wysoko wyspecjalizowanych układów. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz najlepszej klasy sprzęt produkcyjny umożliwiają nam szybkie reagowanie na zmiany zachodzące na rynku oraz natychmiastową odpowiedź na potrzeby Klientów.

Posiadamy dwie linie montażowe marki Siemens Siplace i Mechatronika. Wykazują wydajność na poziomie blisko 20000 komponentów na godzinę, co daje wiele możliwości ułożenia elementów SMD od 0402 do 50x50PLCC,uBGA,BGA,LGA,,BGS,QFP,QFN,TQFP, FinePitch 12 mil.

Dysponujemy sprzętem wykorzystującym technologię bezstykowego centrowania elementów w locie. Daje to możliwość układania bardziej zaawansowanych elementów o rastrze <0,5 oraz elementów położonych pod różnym kątem. Jesteśmy skupieni na zaawansowanym montażu SMT z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów SMD, przeznaczonych do instalacji powierzchniowej. Nie zapominamy przy tym o wyjątkowej precyzji oraz trwałości naszych rozwiązań. Prace wykonujemy z zastosowaniem pasty bezołowiowej i ołowiowej oraz kleju.

Pobierz parametry techniczne
przygotowania produkcji

Wykonujemy montaż

SMT/THT
   -jednostronny
   -dwustronny
na podłożach ceramicznych, aluminiowych oraz miedzianych
modułów i podzespołów (SMT/THT)
mieszany
elementów o nietypowych obudowach i o nieregularnych kształtach (np. złącza, podstawki, komponenty o wysokości przekraczającej 14mm itp.)

Zajmujemy się także

Separacją płytek po montażu
Myciem gotowych modułów
Lakierowaniem gotowych modułów
Integracją urządzeń (okablowanie, składanie, skręcanie, montaż w obudowę, uruchamianie)
Programowanie modułów
Produkcja wiązek kablowych

Najczęściej obsługiwane przez nas dziedziny elektroniki

Elektronika samochodowa
Elektronika domowa
Urządzenia sterujące
Urządzenia radiowe i telekomunikacyjne
Regulatory elektroniczne
Przyrządy pomiarowe
IOT
Przetworniki pomiarowe

SZABLONY SMD

Oferujemy Państwu szablony do profesjonalnego nakładania pasty lutowniczej wykonane w technice laserowej ze stali nierdzewnej, co daje najwyższą jakość oraz ogromną precyzje nakładania pasty lutowniczej. Dużą zaletą technologii laserowej w stosunku do metody chemicznego wytwarzania szablonów jest eliminacja szkodliwych chemikaliów. Dodatkowo otwory wycięte laserem mają przekrój stożkowy skierowany w stronę płytki PCB, co gwarantuje lepsze nakładanie pasty lub kleju.

Parametry szablonów:

Grubość: od 0.05 mm do 0.5 mm
Dokładność położenia: +/- 0.003 mm
Rozdzielczość: 0.001 mm